بهم میگه، کاردانشی بودم و فکر نمی کردم بین بچه ها فنی موفق بشم. مرسی کمکم کردی. از اول ترم سوال پیچم میکرد. هنوز ندیدم پروژه اش رو و امیدوارم واقعا به پیشرفتی که میخوام رسیده باشه. نصف من نصف الیس. اینو میگن معنای زندگی! دیدن پیشرفت آدم ها و مفید واقع شدن. همین که یک نیمچه الگویی برای کسی شدم باعث افتخارم به مهندس درونمه! فاطمه دمت گرم. تو تونستی بازم تغییر ایجاد کنی.

+ البته شکل دیگه ای از فیدبک گرفتن هم هست! طرف اومده میگه چرا برای تحویل پروژه استاد بیشتر وقت نمیده؟ چون تو روز دیگه ای نمی تونی بیای؟

میگم چون روز دیگه کسی نیست ازتون تحویل بگیره.

میگه چون تو نمی تونی بیای؟

میگم آره.

میگه ولی این درست نیست در حق دانشجوی ترم یک! من خودم مشکلی ندارم ولی بقیه تحت فشارند!

یعنی یک عذاب وجدانی به من وارد کرد این حرفش. بعد اومدم مثلا یه کم راه بیام. گفتم یکشنبه میگیرم ( و از حق نگذریم به نفع خودم هم بود، چون یکشنبه امتحان دارم باید برم دانشگاه).

همین خانم اومده میگه، من نمیتونم بیام شاغلم مرخصی ندارم و .! 

یکی هم اومده میگه میشه هم شنبه باشه هم یکشنبه؟ میگم چرا مگه مشکلتون با یکشنبه چیه؟ میگه هیچی یک عده شنبه میان، حال ندارن یکشنبه هم بیان!

من : مرسی. اونوقت من بخوام دو روز بیام اذیت نمیشم؟ مهم نیست؟

معرکه است. نتیجه میگیریم با دانشجو جماعت نمیشه راه اومد

میگه ,یکشنبه ,بیام ,اومده ,تونی بیای؟میگم ,اومده میگه ,فیدبک گرفتن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اهل گیلان نمایندگی خدمات محصولات شارپ در اصفهان فانتوم منم تبلیغات در ایران crmly موسسه پرستاری دستگاه جوجه کشی دماوند یادداشت های یک دختر سرگشته